zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:2
Tęcza Zręcin
Burza Rogi
1:1
Markiewicza Krosno
Guzikówka Krosno
2:4
Jasiołka Świerzowa
LKS Lubatówka
12:3
Zorza Łęki Dukielskie
Beskid Równe
3:0
LKS Lubatowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
2:1
Beskid Równe
LKS Lubatówka
4:2
LKS Głowienka
Tęcza Zręcin
7:2
Guzikówka Krosno
Markiewicza Krosno
1:2
Jasiołka Świerzowa
LKS Lubatowa
7:2
Zorza Łęki Dukielskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
3:0
LKS Lubatowa
Beskid Równe
1:4
Markiewicza Krosno
Guzikówka Krosno
2:6
LKS Lubatówka
Jasiołka Świerzowa
1:3
Tęcza Zręcin
Zorza Łęki Dukielskie
2:1
Burza Rogi
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
1:2
LKS Głowienka
Beskid Równe
11:0
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Lubatówka
9:3
Jasiołka Świerzowa
Markiewicza Krosno
0:0
Tęcza Zręcin
LKS Lubatowa
4:0
Guzikówka Krosno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
3:2
Beskid Równe
Tęcza Zręcin
2:1
LKS Lubatówka
Guzikówka Krosno
4:2
Burza Rogi
Jasiołka Świerzowa
1:4
LKS Lubatowa
Zorza Łęki Dukielskie
3:2
Markiewicza Krosno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
3:0
Jasiołka Świerzowa
Beskid Równe
7:2
Guzikówka Krosno
Markiewicza Krosno
3:3
LKS Lubatówka
LKS Lubatowa
3:2
Tęcza Zręcin
Zorza Łęki Dukielskie
5:1
LKS Głowienka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:0
Markiewicza Krosno
LKS Lubatówka
0:4
LKS Lubatowa
Tęcza Zręcin
2:1
Burza Rogi
Guzikówka Krosno
2:3
Zorza Łęki Dukielskie
Jasiołka Świerzowa
1:3
Beskid Równe
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
4:4
Guzikówka Krosno
Burza Rogi
3:3
LKS Lubatówka
Beskid Równe
4:2
Tęcza Zręcin
Markiewicza Krosno
0:1
LKS Lubatowa
Zorza Łęki Dukielskie
4:0
Jasiołka Świerzowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatówka
2:1
Beskid Równe
Tęcza Zręcin
2:2
Zorza Łęki Dukielskie
Guzikówka Krosno
2:3
Markiewicza Krosno
Jasiołka Świerzowa
2:1
LKS Głowienka
LKS Lubatowa
5:3
Burza Rogi
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatówka
5:1
Zorza Łęki Dukielskie
Tęcza Zręcin
2:0
LKS Głowienka
Jasiołka Świerzowa
3:0*
Guzikówka Krosno
Markiewicza Krosno
5:2
Burza Rogi
LKS Lubatowa
2:1
Beskid Równe
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
2:8
LKS Lubatówka
Beskid Równe
3:1
Burza Rogi
Guzikówka Krosno
0:3*
Tęcza Zręcin
Jasiołka Świerzowa
2:5
Markiewicza Krosno
Zorza Łęki Dukielskie
0:1
LKS Lubatowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
1:2
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Lubatówka
3:0*
Guzikówka Krosno
Tęcza Zręcin
1:1
Jasiołka Świerzowa
Markiewicza Krosno
2:3
Beskid Równe
LKS Lubatowa
2:2
LKS Głowienka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
3:1
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
3:0
Markiewicza Krosno
Guzikówka Krosno
0:3*
LKS Lubatowa
Jasiołka Świerzowa
3:4
LKS Lubatówka
Zorza Łęki Dukielskie
3:0
Beskid Równe
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
3:0*
Guzikówka Krosno
Beskid Równe
1:5
LKS Głowienka
LKS Lubatówka
0:3
Tęcza Zręcin
Markiewicza Krosno
3:2
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Lubatowa
5:1
Jasiołka Świerzowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:3
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Lubatówka
4:3
Markiewicza Krosno
Tęcza Zręcin
2:0
LKS Lubatowa
Guzikówka Krosno
0:3*
Beskid Równe
Jasiołka Świerzowa
2:4
Burza Rogi
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
3:5
Tęcza Zręcin
Beskid Równe
2:1
Jasiołka Świerzowa
Markiewicza Krosno
3:2
LKS Głowienka
LKS Lubatowa
3:2
LKS Lubatówka
Zorza Łęki Dukielskie
3:0*
Guzikówka Krosno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zręcin
4:0
Beskid Równe
Guzikówka Krosno
0:3*
LKS Głowienka
Jasiołka Świerzowa
2:5
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Lubatowa
5:2
Markiewicza Krosno
LKS Lubatówka
8:1
Burza Rogi
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
5:3
Jasiołka Świerzowa
Burza Rogi
0:3
LKS Lubatowa
Beskid Równe
1:2
LKS Lubatówka
Markiewicza Krosno
3:0*
Guzikówka Krosno
Zorza Łęki Dukielskie
0:1
Tęcza Zręcin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości