[I KOLEJKA] Wygrana w ostatnich minutach!

[I KOLEJKA] Wygrana w ostatnich minutach!

W sobotę o godzinie 17:00 rozpoczęliśmy ligowe zmagania. Do Lubatówki przyjechała drużyna z Kobylan. Po zaciętym spotkaniu wygrywamy 3:2 po bramkach Bartka Dołęgowskiego i Kamila Zimy.

W pierwszej połowie staraliśmy się kontrolować przebieg spotkania i rozgrywać piłkę z obrony. Niestety w około 10 minucie to przyjezdni pierwsi strzelają bramkę. Po rzucie wolnym, piłka trafia w słupek, następnie w plecy naszego bramkarza i wpada do siatki. Wynik wyrównał Kamil Zima, który skierował futbolówkę do pustej bramki. W doliczonym czasie rzut wolny wykorzystuje Bartek Dołęgowski. Do przerwy 2:1. W drugiej połowie ponownie nasi zawodnicy dominowali na boisku. Niestety w 77 minucie po błędzie obrony, Kobylany wyrównują wynik meczu. W 90 minucie Bartłomiej Dołęgowski dostaje piłkę w polu karnym, mija rywala i mocnym strzałem z dużego kąta zapewnia 3 punkty miejscowym.

LKS Lubatówka 3:2 Victoria Kobylany

LKS Lubatówka- Victoria"Kobylany 3:2(2:1)

0:1 ? 10'
1:1 Kamil Zima 33'
2:1 B.Dołęgowski 45'+
2:2 ? 77'
3:2 B.Dołęgowski 90'

Żółte kartki dla LKS Lubatówka:
M.Aszklar,M.Jakieła 
 

Skład LKS Lubatówka:

Paweł Uliasz-M.Jakieła(85'R.Michalak),R.Urynowicz,Piotr Uliasz,Mateusz Stanisz-Kamil Zima(65'D.Głód),F.Folcik,P.Rajchel,Sz.Dołęgowski(70'Kacper Parylak)-B.Dołęgowski(90+1'J.Patla-Młodszy),M.Aszklar

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości