[II KOLEJKA] Co za końcówka!

[II KOLEJKA] Co za końcówka!

W pierwszym wyjazdowym spotkaniu sezonu 2017/18 zdobywamy 3 punkty i po II kolejkach obejmujemy pozycje lidera.

Płomien Zmiennica 3:4 LKS Lubatówka

Pierwszą połowę rozpoczęliśmy 3 pomocnikami w środku. Gospodarze co chwile nękali naszych obrońców długimi piłkami. Niestety w 8' spotkania po rzucie rożnym i błędzie naszych zawodników, gospodarze wychodzą na prowadzenie. Staraliśmy się odrabiać straty i wyrównać przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. W około 35 minucie Dawid Głód zagrywa do Bartka Dołęgowskiego, ten puszcza ją między nogami do Filipa Folcika, który strzałem po ziemi wyrównuję na 1:1. Na podwyższenie nie trzeba było długo czekać. Piotr Rajchel po pięknym rajdzie lewą stroną boiska, minął rywala i pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce. Do przerwy 1:2. W drugich 45 minutach ponownie gospodarze próbowali szczęścia wykorzystując swój wzrost i siłę fizyczną. W około 50 minucie wyrównują wynik spotkania. Trzeba zaznaczyć negatywną postawę arbitra głównego. Piotr Rajchel dostaję piłkę przed polem karnym, po mocnym uderzeniu futbolówka odbija się od ziemi i wpada za plecy bramkarza. Płomień niesiony dopingiem swoich kibiców nie chciał zejść z boiska z negatywnym wynikiem. Starali się ponownie grać długą piłką i wykorzystywać błędy naszych obrońców. Niestety w około 80 minucie, kolejny raz po zamieszaniu w polu karnym i błędzie naszych obrońców Zmiennica doprowadza do wyniku 3:3. Każdy, kto był na ostatnim meczu Lubatówki, wie, że gramy do końca i walczymy o wygraną. Podobnie jak i w spotkaniu z Kobylanami, decydujące trafienie w 93 minucie zalicza Piotr Uliasz. Kamil Zima dośrodkowuje z lewej strony, piłka ociera się o poprzeczke, a obrońca naszego zespołu ustala rezultat.

Po 90 minutach 3:4!

Płomień Zmiennica 3:4 LKS Lubatówka

1:0 8' ?

1:1 35' Filip Folcik [Dawid Głód]

1:2 39' Piotr Rajchel

2:2 53' ?

2:3 65' Piotr Rajchel

3:3 77' ?

3:4 93' Piotr Uliasz [Kamil Zima]

LKS: Paweł Uliasz - Piotr Uliasz, Rafał Urynowicz, Mateusz Jakieła, Mateusz Stanisz - Szymon Dołęgowski, Filip Folcik (70' Jakub Patla,+ 81' Rafał Michalak), Kamil Zima, Dawid Głód (57' Kacper Parylak), Piotr Rajchel - Bartek Dołęgowski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości