Porażka na swoim terenie

Porażka na swoim terenie

Ubiegła niedziela niestety nie należała do szczęśliwych dla sympatyków LKS Lubatówka. Mecz z Głowienką zakończył się zwycięstwem gości 3:2. Pierwszą bramkę zdobywają piłkarze z Głowienki, po zamieszaniu w polu karnym bramkę z bliskiej odległości zdobywa zawodnik gości. Wyrównanie przychodzi dość szybko. Po podaniu wzdłuż pola karnego, strzałem po ziemi bramkę strzela Maciej Aszklar. Pierwsza połowa kończy się wynikiem remisowym. Początek drugiej połowy, pierwsza akcja gości i od razu bramka. Po kilkunastu minutach sędzia odgwizduje rzut karny, po zagraniu ręką jednego z graczy Głowienki. Hubert Knap pewnie uderza i doprowadza do remisu. Mecz zbliża ku końcowi no i...tracimy bramkę po samobójczym golu. Długa piłka w pole karne, nieporozumienie defensywy skutkuje utratą bramki i przegranym meczem.

LKS Lubatówka-LKS Głowienka 2:3(1:1)

0:1 LKS Głowienka 21'
1:1 Maciej Aszklar 31'
1:2 LKS Głowienka 47'
2:2 Hubert Knap 62' rzut karny
2:3 Bramka samobójcza 90+1'

Skład:

Paweł Uliasz(87'Przemysław Wilusz), Dariusz Knap, Jakub Patla(85'Damian Fal), Piotr Uliasz, Kacper Zima, Hubert Knap, Rafał Urynowicz, Filip Folcik(80'Paweł Drozd), Piotr Rajchel(75'Dawid Głód), Szymon Dołęgowski(63'Bartłomiej Dołęgowski), Maciej Aszklar

Komentarze

Dodaj komentarz
  • kibic napisał
    po prostu przeciwnicy faulują w polu karnym naszych napastników,którzy są zbyt dobrzy na B klasę :)

  • LZS napisał
    Jak to się dzieje, że wy w każdym meczu macie karnego??

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości