Porażka na swoim terenie

Ubiegła niedziela niestety nie należała do szczęśliwych dla sympatyków LKS Lubatówka. Mecz z Głowienką zakończył się zwycięstwem gości 3:2. Pierwszą bramkę zdobywają piłkarze z Głowienki, po zamieszaniu w polu karnym bramkę z bliskiej odległości zdobywa zawodnik gości. Wyrównanie przychodzi dość szybko. Po podaniu wzdłuż pola karnego, strzałem po ziemi bramkę strzela Maciej Aszklar. Pierwsza połowa kończy się wynikiem remisowym. Początek drugiej połowy, pierwsza akcja gości i od razu bramka. Po kilkunastu minutach sędzia odgwizduje rzut karny, po zagraniu ręką jednego z graczy Głowienki. Hubert Knap pewnie uderza i doprowadza do remisu. Mecz zbliża ku końcowi no i...tracimy bramkę po samobójczym golu. Długa piłka w pole karne, nieporozumienie defensywy skutkuje utratą bramki i przegranym meczem.

LKS Lubatówka-LKS Głowienka 2:3(1:1)

0:1 LKS Głowienka 21'
1:1 Maciej Aszklar 31'
1:2 LKS Głowienka 47'