Rozpoczynamy sezon 2017/18!

Rozpoczynamy sezon 2017/18!

Po krótkiej przerwie i przepracowanym okresie przygotowawczym wracamy na ligowe boiska.

LKS Lubatówka - "Victoria" Kobylany

Sobota (12.08.17) godzina 17:00

O pierwsze punkty w rozpoczynającym się sezonie 2017/18 nasza drużyna powalczy przed własną publicznością z zespołem Victorii Kobylany. Sobotni rywal wzmocniony kadrowo na pewno będzie chciał dobrze zainaugurować zbliżający się sezon i wywieźć 3 punkty z Lubatówki. Po bardzo dobrej grze w niedzielnym turnieju o Puchar Starosty Miasta Krosno także i nasi zawodnicy liczą na wygraną w tym starciu. Na boisku nie zobaczymy Mateusza Dołęgowskiego, który nabawił się kontuzji kostki. Prawdopodobnie zabraknie także Pawła Drozda.

Ostatnie spotkania pomiędzy zespołami:

RUNDA JESIENNA [16/17]

LKS Lubatówka 3:1 "Victoria" Kobylany

RUNDA WIOSENNA [16/17]

"Victoria" Kobylany 2:1 LKS Lubatówka

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: SZELC L., BELCZYK, URBANEK ST.

Zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości