SENIORZY: 3 punkty zostają w Dobieszynie!

Wczoraj (niedziela - 26.04.) rozegraliśmy kolejny mecz. Naszym przeciwnikiem była drużyna Victoria Dobieszyn, a mecz rozegrany został na stadionie rywala. Niestety nie udało nam się urwać nawet jednego punktu, co więcej nie strzeliliśmy żadnej bramki, choć mieliśmy do tego kilka bardzo dogodnych, żeby nie powiedzieć stu procentowych okazji!
Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0 dla Dobieszyna.
Po raz kolejny największym problemem okazała się mierna skuteczność. Nasi ofensywni zawodnicy, jeszcze w pierwszej części spotkania mogli strzelić co najmniej jedną bramkę. Do tego dochodzą dogodne sytuacje w drugiej połowie, plus przestrzelony karny! Jedynym usprawiedliwieniem jest fakt, że w drużynie brakowało 4 podstawowych zawodników i mieliśmy tylko jednego rezerwowego!
Zamiast odrabiać stratę punktową, zdarzają nam się głupie wpadki, czy to na inaugurację rundy z Nozdrzcem, czy teraz z Dobieszynem. Za tydzień czeka nas jeszcze trudniejsze spotkanie, tym razem z Naftą Chorkówka, w którym musimy udowodnić na co tak naprawdę nas stać!

Skład: Adam Jakubczyk - Mateusz Dołęgowski, Jakub Patla, Adam Zima - Kamil Zima, Rafał Urynowicz, Filip Folcik, Kacper Zima, Dawid Głód - Sylwester Pietruszka, Paweł Drozd / oraz Krzysztof Zygmunt

Poniżej prezentujemy galerię ze spotkania!

Powiązana galeria: