zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
2:2
Huragan Jasionka
Iskra Iskrzynia
3:1
Sokół Domaradz
Błękitni Żeglce
3:0
Florian Rymanów Zdrój
San Nozdrzec
2:2
LKS Lubatówka
Jasiołka Jaśliska
0:5
JKS Jasionów
Guzikówka Krosno
4:1
Nafta Chorkówka
Orły Jabłonka
2:4
Victoria Dobieszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
2:1
Jasiołka Jaśliska
Nafta Chorkówka
4:0
Orły Jabłonka
Błękitni Żeglce
1:3
Cisy Jabłonica Polska
LKS Lubatówka
0:3
Guzikówka Krosno
Huragan Jasionka
0:1
Iskra Iskrzynia
Florian Rymanów Zdrój
4:0
Victoria Dobieszyn
JKS Jasionów
4:1
San Nozdrzec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
3:0
Florian Rymanów Zdrój
Victoria Dobieszyn
1:4
Nafta Chorkówka
Iskra Iskrzynia
2:0
Błękitni Żeglce
San Nozdrzec
5:4
Sokół Domaradz
Jasiołka Jaśliska
2:2
Huragan Jasionka
Guzikówka Krosno
2:1
JKS Jasionów
Orły Jabłonka
0:5
LKS Lubatówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
2:0
Iskra Iskrzynia
Sokół Domaradz
1:2
Guzikówka Krosno
Błękitni Żeglce
2:1
Jasiołka Jaśliska
Huragan Jasionka
4:0
San Nozdrzec
LKS Lubatówka
2:3
Victoria Dobieszyn
Florian Rymanów Zdrój
1:1
Nafta Chorkówka
JKS Jasionów
8:2
Orły Jabłonka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobieszyn
2:2
JKS Jasionów
Nafta Chorkówka
2:2
LKS Lubatówka
Iskra Iskrzynia
7:1
Florian Rymanów Zdrój
San Nozdrzec
3:1
Błękitni Żeglce
Guzikówka Krosno
8:0
Huragan Jasionka
Jasiołka Jaśliska
4:2
Cisy Jabłonica Polska
Orły Jabłonka
2:4
Sokół Domaradz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
2:0
Victoria Dobieszyn
Iskra Iskrzynia
6:0
Jasiołka Jaśliska
Błękitni Żeglce
1:2
Guzikówka Krosno
Cisy Jabłonica Polska
3:1
San Nozdrzec
Huragan Jasionka
3:1
Orły Jabłonka
Florian Rymanów Zdrój
2:3
LKS Lubatówka
JKS Jasionów
5:4
Nafta Chorkówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobieszyn
3:0*
Huragan Jasionka
LKS Lubatówka
0:1
JKS Jasionów
Nafta Chorkówka
4:2
Sokół Domaradz
San Nozdrzec
1:4
Iskra Iskrzynia
Jasiołka Jaśliska
3:4
Florian Rymanów Zdrój
Guzikówka Krosno
0:1
Cisy Jabłonica Polska
Orły Jabłonka
0:0
Błękitni Żeglce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
6:0
Orły Jabłonka
Sokół Domaradz
1:1
LKS Lubatówka
Iskra Iskrzynia
4:3
Guzikówka Krosno
Błękitni Żeglce
1:3
Victoria Dobieszyn
Jasiołka Jaśliska
1:2
San Nozdrzec
Huragan Jasionka
3:3
Nafta Chorkówka
Florian Rymanów Zdrój
2:4
JKS Jasionów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobieszyn
3:3
Cisy Jabłonica Polska
Nafta Chorkówka
3:0
Błękitni Żeglce
LKS Lubatówka
3:1
Huragan Jasionka
San Nozdrzec
1:2
Florian Rymanów Zdrój
Guzikówka Krosno
3:0
Jasiołka Jaśliska
JKS Jasionów
2:1
Sokół Domaradz
Orły Jabłonka
1:2
Iskra Iskrzynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
2:2
Nafta Chorkówka
Iskra Iskrzynia
8:0
Victoria Dobieszyn
Błękitni Żeglce
3:2
LKS Lubatówka
Jasiołka Jaśliska
4:3
Orły Jabłonka
Huragan Jasionka
1:3
JKS Jasionów
San Nozdrzec
2:2
Guzikówka Krosno
Florian Rymanów Zdrój
2:0
Sokół Domaradz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobieszyn
4:0
Jasiołka Jaśliska
Sokół Domaradz
1:2
Huragan Jasionka
Nafta Chorkówka
3:0
Iskra Iskrzynia
LKS Lubatówka
1:1
Cisy Jabłonica Polska
Guzikówka Krosno
2:1
Florian Rymanów Zdrój
JKS Jasionów
2:3
Błękitni Żeglce
Orły Jabłonka
3:0*
San Nozdrzec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzynia
1:2
LKS Lubatówka
Błękitni Żeglce
2:2
Sokół Domaradz
Cisy Jabłonica Polska
3:1
JKS Jasionów
Jasiołka Jaśliska
4:1
Nafta Chorkówka
San Nozdrzec
2:0
Victoria Dobieszyn
Guzikówka Krosno
1:2
Orły Jabłonka
Florian Rymanów Zdrój
5:1
Huragan Jasionka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Jasionka
2:2
Błękitni Żeglce
LKS Lubatówka
4:2
Jasiołka Jaśliska
Sokół Domaradz
1:5
Cisy Jabłonica Polska
Nafta Chorkówka
8:2
San Nozdrzec
JKS Jasionów
3:5
Iskra Iskrzynia
Orły Jabłonka
3:2
Florian Rymanów Zdrój
Victoria Dobieszyn
2:1
Guzikówka Krosno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobieszyn
8:0
Orły Jabłonka
Sokół Domaradz
3:3
Iskra Iskrzynia
Nafta Chorkówka
2:1
Guzikówka Krosno
Huragan Jasionka
1:1
Cisy Jabłonica Polska
LKS Lubatówka
2:3
San Nozdrzec
Florian Rymanów Zdrój
2:0
Błękitni Żeglce
JKS Jasionów
0:1
Jasiołka Jaśliska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzynia
4:0
Huragan Jasionka
Cisy Jabłonica Polska
4:2
Błękitni Żeglce
San Nozdrzec
4:1
JKS Jasionów
Jasiołka Jaśliska
2:0
Sokół Domaradz
Victoria Dobieszyn
5:1
Florian Rymanów Zdrój
Guzikówka Krosno
1:2
LKS Lubatówka
Orły Jabłonka
1:6
Nafta Chorkówka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
5:2
San Nozdrzec
Nafta Chorkówka
1:0
Victoria Dobieszyn
Błękitni Żeglce
1:3
Iskra Iskrzynia
Huragan Jasionka
1:2
Jasiołka Jaśliska
LKS Lubatówka
3:1
Orły Jabłonka
Florian Rymanów Zdrój
1:3
Cisy Jabłonica Polska
JKS Jasionów
0:1
Guzikówka Krosno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Chorkówka
2:1
Florian Rymanów Zdrój
Iskra Iskrzynia
3:0
Cisy Jabłonica Polska
San Nozdrzec
1:2
Huragan Jasionka
Jasiołka Jaśliska
0:1
Błękitni Żeglce
Guzikówka Krosno
5:0
Sokół Domaradz
Victoria Dobieszyn
4:0
LKS Lubatówka
Orły Jabłonka
0:4
JKS Jasionów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Jasionka
0:1
Guzikówka Krosno
Cisy Jabłonica Polska
0:2
Jasiołka Jaśliska
JKS Jasionów
0:3
Victoria Dobieszyn
Sokół Domaradz
3:0
Orły Jabłonka
Błękitni Żeglce
4:4
San Nozdrzec
LKS Lubatówka
1:1
Nafta Chorkówka
Florian Rymanów Zdrój
0:4
Iskra Iskrzynia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobieszyn
7:2
Sokół Domaradz
Nafta Chorkówka
2:2
JKS Jasionów
San Nozdrzec
2:1
Cisy Jabłonica Polska
Guzikówka Krosno
1:2
Błękitni Żeglce
Jasiołka Jaśliska
3:1
Iskra Iskrzynia
LKS Lubatówka
0:1
Florian Rymanów Zdrój
Orły Jabłonka
5:2
Huragan Jasionka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
1:0
Guzikówka Krosno
JKS Jasionów
2:1
LKS Lubatówka
Sokół Domaradz
0:4
Nafta Chorkówka
Iskra Iskrzynia
7:1
San Nozdrzec
Błękitni Żeglce
6:1
Orły Jabłonka
Huragan Jasionka
1:2
Victoria Dobieszyn
Florian Rymanów Zdrój
0:1
Jasiołka Jaśliska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Guzikówka Krosno
2:6
Iskra Iskrzynia
JKS Jasionów
2:2
Florian Rymanów Zdrój
Victoria Dobieszyn
2:1
Błękitni Żeglce
LKS Lubatówka
3:2
Sokół Domaradz
Orły Jabłonka
0:3
Cisy Jabłonica Polska
Nafta Chorkówka
3:1
Huragan Jasionka
San Nozdrzec
3:1
Jasiołka Jaśliska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
3:0
Victoria Dobieszyn
Iskra Iskrzynia
10:3
Orły Jabłonka
Błękitni Żeglce
2:1
Nafta Chorkówka
Jasiołka Jaśliska
3:0
Guzikówka Krosno
Huragan Jasionka
0:0
LKS Lubatówka
Sokół Domaradz
1:1
JKS Jasionów
Florian Rymanów Zdrój
1:2
San Nozdrzec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobieszyn
1:4
Iskra Iskrzynia
Sokół Domaradz
0:5
Florian Rymanów Zdrój
Nafta Chorkówka
1:4
Cisy Jabłonica Polska
LKS Lubatówka
1:2
Błękitni Żeglce
Guzikówka Krosno
4:2
San Nozdrzec
JKS Jasionów
4:2
Huragan Jasionka
Orły Jabłonka
1:4
Jasiołka Jaśliska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
2:2
LKS Lubatówka
Iskra Iskrzynia
3:2
Nafta Chorkówka
Błękitni Żeglce
4:3
JKS Jasionów
San Nozdrzec
9:2
Orły Jabłonka
Jasiołka Jaśliska
0:1
Victoria Dobieszyn
Huragan Jasionka
2:2
Sokół Domaradz
Florian Rymanów Zdrój
2:0
Guzikówka Krosno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jasionów
1:3
Cisy Jabłonica Polska
Huragan Jasionka
1:1
Florian Rymanów Zdrój
Victoria Dobieszyn
5:3
San Nozdrzec
LKS Lubatówka
1:2
Iskra Iskrzynia
Orły Jabłonka
0:1
Guzikówka Krosno
Sokół Domaradz
3:1
Błękitni Żeglce
Nafta Chorkówka
3:3
Jasiołka Jaśliska
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzynia
6:3
JKS Jasionów
Błękitni Żeglce
0:2
Huragan Jasionka
Cisy Jabłonica Polska
3:0
Sokół Domaradz
San Nozdrzec
3:0*
Nafta Chorkówka
Guzikówka Krosno
2:1
Victoria Dobieszyn
Florian Rymanów Zdrój
5:4
Orły Jabłonka
Jasiołka Jaśliska
5:0
LKS Lubatówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości