zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
1:11
Tęcza Zręcin
Burza Rogi
0:1
Markiewicza Krosno
Beskid Równe
2:3
LKS Lubatowa
Guzikówka Krosno
10:0
Jasiołka Świerzowa
Zorza Łęki Dukielskie
6:1
LKS Lubatówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
2:1
Beskid Równe
LKS Lubatówka
1:12
LKS Głowienka
Tęcza Zręcin
8:0
Guzikówka Krosno
Markiewicza Krosno
0:0
Jasiołka Świerzowa
LKS Lubatowa
2:5
Zorza Łęki Dukielskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
4:3
LKS Lubatowa
Beskid Równe
2:0
Markiewicza Krosno
Jasiołka Świerzowa
0:3
Tęcza Zręcin
Guzikówka Krosno
7:1
LKS Lubatówka
Zorza Łęki Dukielskie
5:1
Burza Rogi
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
4:0
LKS Głowienka
Beskid Równe
2:0
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Lubatówka
0:6
Jasiołka Świerzowa
Markiewicza Krosno
1:2
Tęcza Zręcin
LKS Lubatowa
3:0*
Guzikówka Krosno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:3
Beskid Równe
Jasiołka Świerzowa
3:0*
LKS Lubatowa
Tęcza Zręcin
17:0
LKS Lubatówka
Guzikówka Krosno
3:3
Burza Rogi
Zorza Łęki Dukielskie
8:0
Markiewicza Krosno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Równe
4:1
Guzikówka Krosno
Markiewicza Krosno
3:0
LKS Lubatówka
LKS Lubatowa
6:2
Tęcza Zręcin
Zorza Łęki Dukielskie
2:0
LKS Głowienka
Burza Rogi
3:0
Jasiołka Świerzowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
2:0
Markiewicza Krosno
LKS Lubatówka
0:11
LKS Lubatowa
Jasiołka Świerzowa
1:14
Beskid Równe
Tęcza Zręcin
3:0
Burza Rogi
Guzikówka Krosno
2:4
Zorza Łęki Dukielskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
3:2
Guzikówka Krosno
Burza Rogi
7:0
LKS Lubatówka
Beskid Równe
1:2
Tęcza Zręcin
Markiewicza Krosno
2:2
LKS Lubatowa
Zorza Łęki Dukielskie
9:1
Jasiołka Świerzowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatówka
0:11
Beskid Równe
Jasiołka Świerzowa
0:3
LKS Głowienka
Tęcza Zręcin
2:1
Zorza Łęki Dukielskie
Guzikówka Krosno
1:4
Markiewicza Krosno
LKS Lubatowa
8:0
Burza Rogi
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatówka
0:7
Zorza Łęki Dukielskie
Jasiołka Świerzowa
2:0
Guzikówka Krosno
Tęcza Zręcin
1:0
LKS Głowienka
Markiewicza Krosno
4:2
Burza Rogi
LKS Lubatowa
2:2
Beskid Równe
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
8:1
LKS Lubatówka
Beskid Równe
5:0
Burza Rogi
Jasiołka Świerzowa
1:1
Markiewicza Krosno
Guzikówka Krosno
1:6
Tęcza Zręcin
Zorza Łęki Dukielskie
0:0
LKS Lubatowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatówka
7:3
Guzikówka Krosno
Burza Rogi
2:0
Zorza Łęki Dukielskie
Tęcza Zręcin
5:1
Jasiołka Świerzowa
Markiewicza Krosno
2:3
Beskid Równe
LKS Lubatowa
2:5
LKS Głowienka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
5:1
Burza Rogi
Jasiołka Świerzowa
11:0
LKS Lubatówka
Tęcza Zręcin
9:0
Markiewicza Krosno
Guzikówka Krosno
1:7
LKS Lubatowa
Zorza Łęki Dukielskie
2:0
Beskid Równe
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
4:2
Guzikówka Krosno
Beskid Równe
1:1
LKS Głowienka
LKS Lubatówka
0:12
Tęcza Zręcin
Markiewicza Krosno
2:2
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Lubatowa
3:0
Jasiołka Świerzowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
6:2
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Lubatówka
0:5
Markiewicza Krosno
Jasiołka Świerzowa
2:1
Burza Rogi
Tęcza Zręcin
2:4
LKS Lubatowa
Guzikówka Krosno
1:4
Beskid Równe
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Rogi
2:2
Tęcza Zręcin
Beskid Równe
1:3
Jasiołka Świerzowa
Markiewicza Krosno
0:6
LKS Głowienka
LKS Lubatowa
7:0
LKS Lubatówka
Zorza Łęki Dukielskie
8:1
Guzikówka Krosno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubatówka
2:10
Burza Rogi
Jasiołka Świerzowa
5:1
Zorza Łęki Dukielskie
Tęcza Zręcin
7:1
Beskid Równe
Guzikówka Krosno
1:5
LKS Głowienka
LKS Lubatowa
4:3
Markiewicza Krosno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
3:4
Jasiołka Świerzowa
Burza Rogi
1:8
LKS Lubatowa
Beskid Równe
6:0
LKS Lubatówka
Markiewicza Krosno
1:3
Guzikówka Krosno
Zorza Łęki Dukielskie
2:6
Tęcza Zręcin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości