3 punkty zostają w Lubatówce

LKS Lubatówka pokonuje w spotkaniu na własnym stadionie Victorię Dobieszyn 4:2. Mecz rozpoczął się wyraźną przewagą gospodarz. Po kilkunastu minutach wychodzimy na prowadzenie po bramce Macieja Aszklara. Chwilę później bramkę z rzutu karnego strzela Hubert Knap. Wynik podwyższa strzałem głową po rzucie rożnym Filip Folcik. Niestety dwa błędy kończą się dwoma bramkami dla Dobieszyna. Do przerwy 3:2 po totalnej dominacji, lecz bez uniknięcia błędów, które w tym przypadku skończyły się straconymi bramkami, Druga połowa meczu to kolejne akcje Lubatówki, lecz brak skuteczności sprawiał, że wynik nadal pozostawał nierozstrzygnięty. W ostatnich minutach bramkę dokumentującą przewagę gospodarzy zdobywa Hubert Knap po szybkiej akcji z prawej strony boiska.

LKS Lubatówka-"Victoria"Dobieszyn 4:2 (3:2)

1:0 Maciej Aszklar 14'
2:0 Hubert Knap 25' karny
3:0 Filip Folcik 27'