Do Haczowa

Już jutro pojedziemy do Haczowa, aby tam zmierzyć się z miejscową drużyną - LKS Haczów.  Nie było jeszcze oficjalnego komunikatu dot. walkowera między Burzą a Cisami, więc tabela wygląda następująco: gospodarze niedzielnego starcia zdołali zdobyć 7 punktów, co pozwala na 6 pozycje w tabeli. Lubatówka po ostatniej porażce plasuje tuż za ekipą z Rogów. z dorobkiem 12 oczek.

Strona Na Spalonym przeprowadziła wywiad z trenerem Haczowa, Damianem Wąchałą:

„Grupa w której występuje drużyna z Haczowa jest bardzo wyrównana i praktycznie wygrać może każdy z każdym, czego dowodem są dotychczasowe wyniki i tabela po 5 kolejkach. Moja drużyna jak do tej pory lepsze występy przeplata słabszymi, ale jak na razie nie udało się nam rozegrać dwóch spotkań tą samą jednostką, co też może mieć wpływ na wyniki. Niestety praca i wyjazdy zagraniczne powodują, że z kolejki na kolejkę nasza kadra jest coraz mniejsza ale mimo ostatniej, wysokiej porażki z Sieniawą nie poddajemy się i walczymy dalej. Teraz przed nami dwa bardzo ciężkie spotkania odpowiednio z wiceliderem z Lubatowki i liderem z Rogow i mimo iż faworytem w tych meczach nie będziemy, zrobimy wszystko by sprawdzić niespodziankę. Wierzę w chłopaków i mam nadzieje, ze pokażą na co ich stać zarówno w tych dwóch spotkaniach jak i w przeciągu całej rundy.”

​Po ostatniej porażce nasi zawodnicy będą chcieli zdobyć 3 punkty i kontynuować bardzo dobry początek sezonu.

Niestety w składzie zabraknie stopera - Dawida Głoda.

Wszystkich kibiców zapraszamy do Haczowa na godzinę 11:00!