Lubatówka 2, Jasionów 0...

Kolejny mecz naszego zespołu przypadł na dzień 3 maja. Do Lubatówki przyjechała drużyna JKS Jasionów, która zawsze stwarzała problemy naszej drużynie. Podobnie było i tym razem. Obrona Jasionowa spisywała się w tym spotkaniu bardzo dobrze, wybijając z rytmu naszą drużynę. W pierwszej połowie stwarzamy kilkukrotnie zagrożenie pod bramką gości. Już na początku spotkania faulowany w polu karnym jest Filip Folcik, sędzia wskazuje na wapno a Hubert Knap zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu. Goście tworzą zagrożenie po długich wrzutkach w pole karne, a także po rzutach rożnych, lecz żadna z ich prób nie przynosi zamierzone celu. Do przerwy 1:0. W drugiej połowie obraz gry jest bardzo podobny. Jasionów nie stwarza żadnej klarownej sytuacji. Bramkę dokumentującą nasze zwycięstwo zdobywa Piotr Uliasz po świetnej kontrze.Kończymy bardzo ciężkie spotkanie w dobrych nastrojach i z kolejnymi 3 punktami na koncie. Oby tak dalej !

LKS Lubatówka - JKS Jasionów 2:0 (1:0)

1:0 Hubert Knap 15' karny
2:0 Piotr Uliasz 90+3'