Porażka w sobotnim sparingu !

W sobotę rozegraliśmy swój pierwszy przedsezonowy sparing z drużyną Karpat Krosno(rocznik 99). Mecz odbył się na sztucznym boisku w Krośnie, Niestety przegraliśmy to spotkanie 6:4, ale chyba nie wynik jest najważniejszy a kolejny etap w przygotowaniach przed sezonem. Ze spotkania można wyciągnąć dobre jak i złe wnioski. W naszym składzie zabrakło kilku zawodników, stąd kadra naszego zespołu nie była zbyt liczna. Poniżej przedstawiamy zawodników, którzy wzięli udział w sparingu, a także strzelców bramek.

Kadra:
Paweł Uliasz, Wojciech Kochan, Jakub Patla, Piotr Uliasz, Mateusz Dołęgowski, Dawid Głód, Darek Knap, Piotr Rajchel, Kacper Parylak, Rafał Urynowicz, Filip Folcik, Maciej Aszklar, Kacper Zima, Kamil Parylak.

Bramki dla naszego zespołu:
Maciej Aszklar
Kacper Parylak