Ważne zwycięstwo w Krośnie.

Ubiegła niedziela przyniosła wiele emocji sympatykom LKS Lubatówki i OZS Guzikówka, o godzinie 11:00 rozpoczęło się spotkanie na szczycie krośnieńskiej B klasy. Mecz lepiej zaczęła ekipa gości, która to już w pierwszych minutach spotkania powinna wyjść na prowadzenie po świetnej akcji z prawej strony boiska. Strzał naszego skrzydłowego obronił jednak bramkarz Guzikówki. Cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando naszego zespołu, jednak żaden z zawodników nie mógł znaleźć recepty na umieszczenie piłki w siatce rywali. Jak to już wiele razy bywało w tym sezonie, co nie udaje się Lubatówce, udaje się przeciwnikom. Guzikówka stwarza jedną z nielicznych akcji w pierwszej połowie, po której mają rzut rożny. Zamieszanie w polu karnym, piłkarz Guzikówki, Alan Staszewski wykorzystuje zamieszanie i z około 8 metra pakuje piłkę w bramce. Mimo bardzo dobrej gry, to nasi zawodnicy muszą odrabiać straty. Po pierwszej połowie wynik 1:0...

Drugą połowę rozpoczynamy z wielkim animuszem, już w 47 minucie wyrównujemy wynik. Po składnej akcji faulowany w polu karnym jest Szymon Dołęgowski. Sędzia wskazuje na wapno, do piłki podchodzi Hubert Knap, no i mamy 1:1. Po zdobyciu wyrównującej bramki nasz zespół nie przestaje atakować bramki gospodarzy. Akcja z prawej strony boiska, ostra wrzutka w pole karne i jeden z zawodników Guzikówki umieszcza piłkę we własnej bramce, mamy 1:2. Pod koniec meczu gospodarze coraz śmielej atakują bramkę Pawła Uliasza ale bez efektu. Zdobywamy bardzo cenne 3 punkty i odskakujemy od Guzikówki już na 6 punktów. Zawodnicy włożyli wiele wysiłku w to spotkanie, które było rozgrywane na bardzo dobrze przygotowanym boisku. W następnej kolejce podejmiemy na własnym stadionie zespół Viktorii Dobieszyn, który radzi sobie w tej rundzie całkiem dobrze. Z pewnością czeka nas bardzo interesujące spotkanie.

OZS Guzikowka - LKS Lubatówka 1:2 (1:0)