Wielkie emocje zakończone zwycięstwem !

W ubiegłą sobotę rozegrane zostały kolejne mecze w rundzie rewanżowej B klasy. Na szczycie tabeli doszło do kilku ciekawych pojedynków. Nasz zespół podejmował na własnym stadionie mocną ekipę Dworu Kombornia. Już od samego początku spotkania Kombornia udowodniła, że zdobycie kompletu punktów w tym spotkaniu przez gospodarzy będzie nie lada wyczynem. Początkowe minuty meczu i goście wychodzą na prowadzenie po strzale napastnika.. Z biegiem czasu Lubatówka łapie swój rytm, lecz wtedy po jednym z rzutów rożnych pada bramka. Całe zamieszanie po stałym fragmencie gry wykorzystuje jeden z zawodników Komborni, no i mamy 2:0...Tuż przed przerwą łapiemy jednak kontakt po dobrej akcji z lewej strony boiska i pięknym strzale z 16 metra Hubert Knapa. Do przerwy 1:2.
Po przerwie nasza ekipa wychodzi tylko z jedną myślą, aby zdobyć w tym meczu 3 punkty. Gra Lubatówki jest zupełnie odmienna niż w pierwszych 45 minutach. Druga część spotkania jest rozgrywana tylko na połowie Komborni, goście ograniczają się tylko i wyłącznie do wybić i prób kontrataków. Niestety mimo stworzonych stu procentowych sytuacji, nie umiemy zdobyć wyrównującej bramki. Końcówka spotkania, rzut wolny przed polem karnym, do piłki podchodzi Dariusz Knap, świetnie uderza na bramkę. Bramkarz gości odbija piłkę na słupek, lecz ta trafia do naszego zawodnika, Jakuba Patli, wprowadzonego kilka minut wcześniej. Mocnym strzałem doprowadza do remisu i nadal mamy szanse na wygranie tego spotkania. Już w doliczonym czasie gry po rzucie rożnym, bramkę na wagę 3 punktów zdobywa Szymon Dołęgowski, wprowadzając tym samym w szał radości wszystkich kibiców naszego klubu. Chwilę później sędzia kończy spotkanie i możemy cieszyć się z kompletu kolejnych 3 punktów.

Wyniki w pozostałych spotkaniach dają kolejny powód do radości. Jasiołka Jaśliska bezbramkowo remisuje z Guzikówką Krosno. Takim samym wynikiem kończy się mecz Wesołej w derbowym spotkaniu z Nodrzcem. Te wyniki oznaczają, ze oddalamy się od LKS Wesoła już na 7 punktów i zrównujemy się punktami z Jaśliskami.

LKS Lubatówka - Dwór Kombornia 3:2 (1:2)

0:1 Dwór Kombornia 7'
0:2 Dwór Kombornia 32'
1:2 Hubert Knap 42'
2:2 Jakub Patla 89'
3:2 Szymon Dołęgowski 90+3'