Wracamy do A klasy !

Ostatnia niedziela przyniosła wiele radości wszystkim osobom związanym z LKS Lubatówka. W meczu z Huraganem Jasionka padł remis, tym samym nasz zespół wrócił po 8 latach do klasy A. Mecz z Jasionką lepiej rozpoczynają gospodarze. Mimo dogodnych sytuacji nie udało zdobyć się prowadzenia i do przerwy mamy remis 0:0. Drugą połowę rozpoczynamy świetnie. Bramkę w sytuacji sam na sam strzela Szymon Dołęgowski i wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Goście odpowiadają już po kilku minutach. Nieporozumienie w defensywie wykorzystuje jeden z graczy Huraganu i zdobywa bramkę głową. Mimo kilku świetnych okazji naszych zawodników mecz kończy się wynikiem remisowym. Warto zaznaczyć, że w poprzeczkę uderzał Maciej Aszklar, kilka minut później strzał Dawida Głoda również wylądował na poprzeczce bramki strzeżonej przez bramkarza Huraganu.

LKS Lubatówka- Huragan Jasionka 1:1 (0:0)

1:0 Szymon Dołęgowski 48'