Garść statystyk z rundy jesiennej !

Mamy przyjemność zaprezentować garść statystyk z ubiegłej rundy. Są to statystyki LKS Lubatówki po rundzie jesiennej, którą bez wątpienia możemy zaliczyć do udanych. Ze zgromadzonych statystyk dowiedzieć się można np. o formie naszego zespołu w ostatnich meczach sezonu, o zmieniającej się pozycji w tabeli na przestrzeni całej rundy itd. Odsyłam do zdjęć poniżej, gdzie każdy uważnie może prześledzić statystyki naszego zespołu jak i naszych ligowych rywali. Przy odrobinie szczęścia wybrane tabelki będą pojawiać się po każdym ligowym meczu, w ten sposób będzie można na bieżąco śledzić formę wszystkich klubów w naszej lidze.

Aby zobaczyć zdjęcia w pełnym rozmiarze klikamy prawym przyciskiem myszy(pokaż obrazek).

Na dokładkę jeszcze terminarz z uzupełnionymi wynikami i terminarz spotkań na rundę wiosenną !