Plan przedsezonowych sparingów !

Jak wszyscy wiemy runda rewanżowa zbliża się wielkimi krokami. W przyszłym tygodniu zaczynamy treningi a już od lutego zaczniemy pierwsze mecze kontrolne. Nasz trener Łukasz Aszklar podał listę z zespołami, z którymi zmierzymy się w przedsezonowych sparingach. Mecze docelowo będziemy rozgrywać w soboty, co jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Poniżej znajduje się lista z naszymi przeciwnikami, datami i godzinami spotkań a także miejscem rozgrywania meczu. Ewentualne zmiany będą podawana na bieżąco na stronie.

Mecze Sparingowe:

Karpaty Krosno(rocznik 99). Euroboisko - 6.02. godzina 14:00
Dwór Kombornia (godzina i miejsce do ustalenia w razie śniegu Euroboisko?), 14.02.
Beskid Równe (godzina i miejsce do ustalenia w razie śniegu Dukla?), 20.02.
Krościenko Wyżne (godzina i miejsce do ustalenia, jeżeli będzie śnieg to Euroboisko na godz. 9 !!!), 27.02.
Zamczysko Odrzykoń (godzina i miejsce do ustalenia). 5.03.
Burza Rogi (godzina i miejsce do ustalenia). 12.03.
Karpaty Klimkówka (godzina i miejsce do ustalenia). 19.03.

Pytajniki w meczach z Kombornią i Równem mówią o braku rezerwacji na boiska ze sztuczną murawą.