Cenny punkt w Nozdrzcu !

Za nami drugie spotkanie LKSu Lubatówka. Z dalekiego wyjazdu udało się przywieźć jakże cenny punkt. Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej gry, lecz gospodarze narzucili swój sposób gry w tym spotkaniu, który kontynuowali już do samego końca. Długie wybicia obrońców i wrzuty z autów okazały się wielkim problemem dla naszych zawodników. Pierwszą bramkę gospodarze zdobywają po wrzucie zza linii bocznej z prawej strony. Jeden z zawodników Nozdrzca wyskakuję do piłki i trąca ją lekko głową. Kilkanaście minut później mamy kopię tej sytuacji i jest już 2:0. Piłkarze Nozdrzca strzelają jeszcze jedną bramkę i do przerwy schodzą z trzy bramową przewagą. Kibice w tym spotkaniu nie mogli narzekać na brak emocji, Po zmianie stron, sytuacja na boisku ulega całkowitej zmianie i to nasi zawodnicy dochodzą do głosu, Tuż po przerwie kontaktową bramkę z dystansu zdobywa Hubert Knap. Mija kolejnych parę minut i nasi zawodnicy zdobywają kolejną bramkę. Hubert Knap dobija strzał jednego z naszych zawodników. Ciągłe ataki graczy Lubatówki przynoszą efekt. W około 87 minucie spotkania do wyrównania doprowadza Maciej Aszklar, po wielki błędzie bramkarza Nozdrzca, który mija się z piłką. Nasz napastnik z dość ostrego kąta umieszcza piłkę w siatce. Mecz kończy się remisem i to chyba bardzo sprawiedliwy wynik. Trzeba jednak dodać, ze boisko pozostawia wiele do życzenia. Niemniej jednak cieszy zdobyty punkt na bardzo trudnym terenie. Po 45 minutach mało kto wierzył w końcowy sukces naszego zespołu, jednak udowadniamy, że zawsze gramy do końca.

LKS"San"Nozdrzec-LKS Lubatówka 3:3(3:0)