Derby dla Lubatówki !

W niedzielę nadszedł czas na długo wyczekiwany mecz derbowy pomiędzy LKS Lubatówką a LKS Lubatową. Oba zespoły są w odmiennej sytuacji jeśli chodzi o ligowe cele. Nasz zespół był zdecydowanym faworytem w spotkaniu derbowym. Udziału w meczu nie mógł wziąć nasz podstawowy obrońca Dariusz Knap. Mecz lepiej rozpoczynają gospodarze, lecz brak jakiś stu procentowych sytuacji. Nasz zespół ma zdecydowaną przewagę w pierwszej połowie, lecz nie tworzymy sobie dogodnych sytuacji. Goście natomiast nie zagrażają nam ani razu. Druga połowa wygląda bardzo podobnie do pierwszej części spotkania. Nasz trener dokonuje pierwszych zmian, jedna z nich przynosi nam upragnioną bramkę. Po akcji z prawej strony piłkę w polu karnym piłkę dostaje wcześniej wprowadzony na murawę Paweł Drozd i precyzyjnym strzałem zdobywa bramkę. Jak się później okazało była to jedyna bramka w tym spotkaniu dająca nam bardzo ważne 3 punkty. Podsumowując mimo pewnych braków w składzie dajemy radę i stajemy na wysokości zadania zdobywając cenne punkty. Awans do wyższej klasy jest już na wyciągnięcie ręki. Rozgrywamy dobry mecz i co najważniejsze wygrywamy w derbach !

LKS Lubatówka - LKS Lubatowa 1:0 (0:0)

1:0 P.Drozd 70'

Skład LKS-u Lubatówka:

Damian Fal, Rafał Urynowicz, Adam Pelc, Piotr Uliasz, Kacper Zima(55'Mateusz Dołęgowski), Hubert Knap(60'Paweł Drozd), Filip Folcik(88'Jakub Patla), Piotr Rajchel(70'Dawid Głód), Szymon Dołęgowski, Bartłomiej Dołęgowski(80'Bartosz Jakieła), Maciej Aszklar.