JUNIORZY: Wygrana !

Dzisiaj (tj. 13.06) rozegraliśmy ostatnie spotkanie w sezonie 2014/2015. Tym razem pojechaliśmy do sąsiedniej miejscowości - Równe, aby tam zmierzyć się z miejscowym rywalem.

Na początku meczu błąd naszej obrony wykorzystali gospodarze i to oni wyszli na prowadzenie. Staraliśmy się wyrównać, jednak skuteczność w tym meczu była na bardzo niskim poziomie. Piłkę dostaje Szymon Dołęgowski, minął rywala i strzela na bramkę goalkeeper'a "Beskidu" i doprowadza do remisu.

Po 45 minutach 1:1

W drugiej jak i pierwszej połowie staraliśmy zdobyć bramkę. Niewykorzystany rzut wolny, brak wykończenia. W końcu piłkę dostaje Rafał Michalak i wychodzimy na prowadzenie.

Po 90 minutach 1:2

Skład: Paweł Drozd - Arkadiusz Michna, Kamil Parylak, Patryk Sadlak - Krystian Jakieła (60' Damian Parylak), Bartek Jakieła (75' Jonatan Gryziec), Karol Sokół, Szymon Dołęgowski, Kacper Parylak - Rafał Michalak, Kacper Zima