JUNIORZY: Wygrana po trudnym spotkaniu !

Dzisiaj pojechaliśmy do miejscowości Płowce, aby tam rozpocząć ligowe zmagania. W tym meczu Bogusław Turek nie mógł liczyć na Damiana Fala i Szymona Dołęgowskiego. Okazało się, że dowodu tożsamości nie zabrali ze sobą Karol Sokół i Jonatan Gryziec, co spowodowało, że musieliśmy wyjść w 10.

W początkowych fazach meczu nasi zawodnicy nie wykorzystali kilku dobrych sytuacji. Z rzutu wolnego w mur trafił Kamil Parylak, a Kacper Parylak dwa razy uderzył niedaleko spojenia. Jednak co się odwlecze to nie uciecze. Po błędzie stopera gospodarzy Kacper przechwycił piłkę i strzałem obok bramkarza otwiera wynik spotkania.

Gospodarze jednak nie przestawali atakować i to im się opłaciło. Rzut wolny, po błędzie naszych zawodników, piłkę otrzymuje jeden z piłkarzy rywali i pokonuje naszego golkipera.

Staraliśmy się przed przerwą strzelić jeszcze jakąś bramkę. Mamy rzut wolny ! Do futbolówki podchodzi Kamil Parylak i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę podwyższa wynik i do przerwy to my schodziliśmy z lepszym wynikiem.

Po 45 minutach LKS Płowce/Stróże Małe 1:2 LKS Lubatówka

W drugiej połowie także nie zabrakło emocji. Błąd obrońców wykorzystuje Kamil Parylak i po raz kolejny w tym meczu podwyższa wynik.

Jednak dzisiaj gra obronna w naszym wykonaniu była nie za dobra, konsekwencją tego była strata bramki na 2:3.

Końcówka spotkania, doliczony czas gry. Piłkę dostaje Kacper Parylak. Po dobrym dryblingu i mocnym strzale ustala wynik spotkania.

LKS Płowce/Stróże Małe 2:4 LKS Lubatówka

Mecz był bardzo trudny, ale nie pierwszy raz pokazujemy, że mimo problemów kadrowych potrafimy zagrać dobrą piłkę i po ciężkich bojach wygrać mecz.

Za tydzień do Lubatówki przyjedzie zespół z Nowotańca !