Lubatówka zwycięska w sparingu !

W rozgrywanym w sobotę sparingu nasz zespół wygrał z Iwełką Iwla 2:0. Obie drużyny rozegrały dobre zawody, lecz to LKS Lubatówka wyszła zwycięsko z tego pojedynku. Początek spotkania należał do Iwełki, lecz z biegiem czasu to nasz zespół przejął inicjatywę w tym spotkaniu. Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Dariusz Knap pięknym uderzeniem z rzutu wolnego. Druga bramka to trafienie Kacpra Zimy w ostatniej akcji meczu. Cieszy wysoka frekwencja, nasz trener miał wreszcie do dyspozycji szeroką kadrę. Warto, także zaznaczyć, że do gry po długiej przerwie powrócił Bartłomiej Dołęgowski. Poniżej kadra z tego spotkania.

Kadra
Paweł Uliasz, Jakub Patla, Adam Pelc, Piotr Uliasz, Kacper Zima, Dariusz Knap, Rafał Urynowicz, Hubert Knap, Piotr Rajchel, Szymon Dołęgowski, Filip Folcik, Bartłomiej Dołęgowski, Mateusz Dołęgowski, Paweł Drozd, Dawid Głód.

Bramki:
Dariusz Knap