Porażka na inaugurację

W ubiegłą niedzielę rozgrywaliśmy swój pierwszy mecz w nowym sezonie w A klasie. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna, Polonia Kopytowa. Niestety nie można być zadowolonym z wyniku. Mecz zakończył się wynikiem 0:1 dla gości po przypadkowym trafieniu jednego z zawodników Kopytowej, Gra naszego zespołu wyglądała przyzwoicie z czego można być zadowolonym. Stworzyliśmy kilak bardzo dobrych sytuacji, lecz zabrakło wykończenia. W naszym składzie zabrakło kilku ważnych zawodników: Adama Pelca(przerwa), Macieja Aszklara(kontuzja), Dariusza Knapa(kontuzja), Piotra Uliasza(wyjazd za granicę), kacpra Zimy(wyjazd za granicę). Lecz nasz zespoł dokonał również wzmocnień: Damian Bogacz(Burza Rogi), Kamil Zima(Iwonka Iwonicz), Paweł Rozel(powrót), Mateusz Jakieła(powrót). Nasza defensywa zmieniła się diametralnie a mimo to Lubatówka w obronie wyglądała w tym meczu świetnie. Z porażki trzeba wyciągnąć wnioski i podejść do kolejnego spotkania skupionym w stu procentach. Poniżej skład z meczu.

LKS Lubatówka-"Polonia"Kopytowa 0:1(0:0)

D.Bogacz - Mateusz Jakieła, Dawid Głód, Mateusz Dołęgowski, Paweł Rozel - Hubert Knap(Kamil Parylak 80'), Rafał Urynowicz, Filip Folcik, Piotr Rajchel(Paweł Drozd 70'), Bartłomiej Dołęgowski(Kamil Zima 46') - Szymon Dołęgowski