Porażka na własnym stadionie

W swoim trzecim spotkaniu nasz zespół podejmował drużynę LKS Trześniów, zajmujące odległe 10 miejsce. Jednak nie należy lekceważyć żadnego rywala, co potwierdziło się w meczu. Obie drużyny musiały borykać się z problemem bardzo mocnego wiatru, który towarzyszył niedzielnemu spotkaniu. Pierwszą bramkę w meczu zdobywają goście po błędach naszego zespołu. Bramkę kontaktową strzela Maciej Aszklar, kolejną dokłada Hubert Knap z rzutu karnego. Pierwsza połowa kończy się jednobramkowym prowadzeniem naszej ekipy. Druga połowa to koszmarna gra naszych zawodników czego efektem są dwie stracone bramki i przegrana w całym meczu. Trzeba wyciągnąć wnioski, bo już w najbliższą niedzielę czeka bardzo trudny a zarazem bardzo ważny mecz z drużyną Guzikówki.

LKS Lubatówka - LKS Trześniów 2:3 (2:1)