Porażka z LKS Wesołą

W ostatnią sobotę nasza drużyna podejmowała beniaminka z Wesołej, który zajmuje bardzo wysokie 3 miejsce. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, późniejsze wydarzenia boiskowe potwierdziły te przewidywania. Początek spotkania układa się dla Lubatówki wręcz wyśmienicie. Po rzucie wolnym bramkę na 1:0 zdobywa nasz napastnik Maciej Aszklar. Późniejsze wydarzenia boiskowe to już tylko błędy naszego zespołu. Bramkę na 1:1 tracimy po błędzie naszego bramkarza, który po uderzeniu z rzutu wolnego przez jednego z zawodników Wesołej przepuszcza piłkę między nogami. Bramkę na 2:1 tracimy po indywidualnym błędzie naszych obrońców. Trzecią bramkę gospodarze również zdobywają po błędzie jednego z naszych zawodników po stracie przed polem karnym. Tak kończy się pierwsza połowa meczu. Na drugą połowę wychodzimy z zamiarem odrobienia strat. Gra toczy się głównie na połowie Wesołej, lecz to gospodarze zdobywają bramkę. Po stracie w środku pola piłka ląduje u napastnika Wesołej, który precyzyjnym strzałem pokonuje naszego bramkarza. Po kilku minutach odpowiadamy bramką Pawła Drozda. Niestety na nic więcej nie było stać naszej drużyny. Przegrywamy mecz i dalej walczymy o awans. Warto wspomnieć, że praca arbitrów w tym spotkaniu pozostawiała wiele do życzenia. Brak kartek dla zawodników gospodarzy sprawił bardzo nerwową atmosferę. Kto był to widział.

LKS Wesoła - LKS Lubatówka 4:2 (3:1)

0:1 Maciej Aszklar 8'