SENIORZY: Długo wyczekiwany start rundy wiosennej!

W najbliższą niedzielę (29.03.) w Lubatówce rozegrany zostanie pierwszy mecz rundy wiosennej. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna LKS San Nozdrzec.
Ostatni mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się remisem 2:2 - bramki dla Nozdrzca zdobywali Łach Dariusz oraz Sycz Michał, a dla Lubatówki dwie bramki strzelił Pietruszka Sylwester.

Drużyna LKS San Nozdrzec aktualnie plasuje się na 10 pozycji z dorobkiem 14 punktów, zaś Lubatówka z 19 punktami zajmuje 7 miejsce. Przypomnieć należy, ze w dotychczasowych spotkaniach wyjazdowych, Nozdrzec nie radzi sobie zbyt dobrze, wygrywając zaledwie jedno spotkanie w sześciu meczach wyjazdowych. Zespół naszych niedzielnych rywali dokonał kilku wzmocnień, dlatego jest to bardzo nieprzewidywalna drużyna, mogąca narobić sporego zamieszania pod naszą bramką, Natomiast Lubatówka w spotkaniach u siebie radzi sobie w kratkę, raz wygrywając, a raz przegrywając swoje mecze.W niedzielne popołudnie szykuje się bardzo ciekawe starcie, pokazujące o co będą walczyć oba zespoły w tym sezonie.

Poniżej prezentujemy ostatnie 3 mecze obu drużyn:

Nafta Chorkówka 8:2 San Nozdrzec
San Nozdrzec 2:0 Victoria Dobieszyn
Orły Jabłonka 3:0 San Nozdrzec (walkower)

LKS Lubatówka 4:2 Jasiołka Jaśliska
Iskra Iskrzynia 1:2 LKS Lubatówka
LKS Lubatówka 1:1 Cisy Jabłonica Polska

Rozpoczęcie meczu: 13:00
Zbiórka zawodników: 12:00

Prosimy o wcześniejsze przybycie zawodników na mecz, ponieważ wykonane zostaną zdjęcia - indywidualne oraz całej drużyny!