SENIORZY: Kolejna ligowa potyczka!

Już w najbliższą niedzielę przyjdzie nam zmierzyć się z drużyną Guzikówka Krosno. Mecz zostanie rozegrany na sztucznej murawie euroboiska w Krośnie (ul. Bursaki) o godzinie 16:30!
Nasz najbliższy przeciwnik do tej pory zgromadził 25 punktów i plasuje się na 3 pozycji w tabeli, Lubatówka zaś z 19 punktami na koncie zajmuje 7 lokatę.

Po ostatniej, dość bolesnej przegranej z Nozdrzcem, nasza drużyna nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów. Dzięki porażkom w ostatniej kolejce drużyn z czuba tabeli, udało się utrzymać lokatę i nadal mamy realne szanse na wysoką pozycję pod koniec sezonu, z tym że nie możemy pozwolić sobie na kolejne błędy i gubienie punktów.
Najbliższy mecz będzie trudnym sprawdzianem i jednocześnie szansą na rehabilitację po ostatniej przegranej.

Ostatni mecz między Lubatówką a Guzikówką zakończył się wynikiem 0:3 na korzyść Guzikówki.

Poniżej prezentujemy ostatnie 3 spotkania naszego najbliższego rywala:
Nafta Chorkówka 2:1 Guzikówka Krosno
Victoria Dobieszyn 2:1 Guzikówka Krosno
Guzikówka Krosno 1:2 Orły Jabłonka

Na mecz nasza drużyna uda się autobusem, tradycyjnie zbieramy się koło Sali Domu Ludowego oraz na stadionie.

Rozpoczęcie meczu:16:30
Wyjazd :14:45