SENIORZY: Wygrana w ostatnim sparingu!

Rozegraliśmy dzisiaj (21.03.) swój ostatni sparing przed zbliżającym się sezonem. Naszym przeciwnikiem była drużyna Iwonka Iwonicz, a mecz rozegrany został na stadionie w Lubatówce.
Był to bardzo trudny sparing, lecz udało nam się wygrać z Iwoniczem 4:2!
Strzelcami bramek byli: Paweł Drozd, Piotr Rajchel, Rafał Urynowicz (wolny), Kacper Parylak.
Dla Iwonki obie bramki zdobył Jakub Zima.
Pewną nowością, był występ naszego skrzydłowego Kamila Zimy w drużynie Iwonki Iwonicz. Nie jest to oficjalna informacja, ale istnieje prawdopodobieństwo że Kamil przed zbliżającą się rundą zmieni barwy klubowe.

Skład: Adam Jakubczyk - Piotr Uliasz, Jakub Patla, Mateusz Dołęgowski - Dawid Głód, Adam Pelc, Rafał Urynowicz, Kacper Zima, Piotr Rajchel - Filip Folcik, Paweł Drozd / oraz Patryk Sadlak, Adam Zima, Kacper Parylak, Damian Fal

Jak już wspomniałem był to nasz ostatni sparing przed sezonem, który startuje w niedzielę (29.03.). Przed rozpoczęciem ligi czekają nas jeszcze dwa treningi, jeden z nich odbędzie się we wtorek o godzinie 16:30, drugi prawdopodobnie w czwartek o tej samej godzinie. O jakichkolwiek zmianach poinformujemy!

Jutro, na stronę zostanie dodana galeria z dzisiejszego sparingu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!