[III KOLEJKA] Kolejne zwycięstwo

[III KOLEJKA] Kolejne zwycięstwo

W ubiegłą niedziele rozegraliśmy III kolejkę o mistrzostwo A klasy seniorów grupy II Krosno. Tym razem do Lubatówki przyjechał beniaminek rozgrywek LKS Wesoła. Po bardzo nerwowym spotkaniu zdołaliśmy utrzymać korzystny wynik. 

LKS Lubatówka 3:2 LKS Wesoła

Od początku na boisku panował chaos. Goście próbowali zaskakiwać naszych obrońców grą długą piłką. Staraliśmy się wyjść na prowadzenie, jednak piłka albo mijała o kilka centymetrów bramkę, albo trafiała w słupek. W końcu po składnej akcji Rajchel dośrodkowuje piłkę w pole karne, a tam z zimną krwią wynik otwiera Maciej Aszklar.

Do przerwy 1:0.

Po przerwie rywale wprowadzili na boisko kilku świeżych zawodników. W około 60 minucie Aszklar dostał piłkę na około 30 metrze, minął rywala i mocnym strzałem podwyższył rezultat. Po zdobyciu 2 bramki nasza gra słabła, nie byliśmy skoncentrowani w obronie. Na odpowiedź Wesołej nie czekaliśmy długo. Po paru minutach jeden z zawodników posłał prostopadłą piłkę, a kapitan Barć strzelił kontaktową bramkę. W 80 minucie na 3:1 futbolówkę w siatce umieścił Dawid Głód, który wykorzystał świetne zagranie Michalaka. Niestety tuż przed końcowym gwizdkiem jeden z naszych stoperów stracił równowagę i znów Barć z zimną krwią kończył sytuacje. Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie.

http://lks-lubatowka.futbolowo.pl/game/617324/lks-lubatowka-vs-lks-wesola

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości