[IV KOLEJKA] Kolejne 3 punkty!

Relacja z niedzielnego meczu.
LKS Lubatówka 2:0 Krościenko Wyżne

LKS: Paweł Uliasz - Piotr Uliasz, Rafał Urynowicz, Dawid Głód, Mateusz Stanisz (46' Mateusz Dołęgowski) - Szymon Dołęgowski (60' Mateusz Jakieła), Kacper Parylak (85' Jakub Patla), Filip Folcik (75' Paweł Rozel), Piotr Rajchel - Maciej Aszklar (90' Kamil Zima), Bartłomiej Dołęgowski (77' Paweł Drozd)

...

Bramki:
57' Bartłomiej Dołęgowski (as. Filip Folcik)
93' Dawid Głód (as. Kamil Zima)
Żółte Kartki:
Bartłomiej Dołęgowski, Kacper Parylak

W 57' Bartłomiej Dołęgowski otrzymuje podanie od Filipa Folcika. Schodzi do środka, mija 3 rywali i mocnym strzałem otwiera wynik spotkania.
W 93' Kamil Zima zagrywa do Dawida Głoda, a ten sam na sam z bramkarzem podwyższa na 2:0

TRENINGI:
CZWARTEK (31.08) godz. 18:15

LKS Lubatówka - Iska Iskrzynia
3.09.2017 godzina 15:00

W sobotę sezon także rozpoczęły drużyny młodzieżowe. W I kolejce Juniorzy Młodsi wygrali 1:3 (2x Przemysław Szmyd, 1x Konrad Zając), a Juniorzy Starsi ulegli 3:1 drużynie Bratek Łukowe.