Inauguracja rundy wiosennej !

Nadszedł wreszcie ten czas, kiedy swoje rozgrywki wznawia krośnieńska B klasa. Nasz zespół po bardzo udanej pierwszej rundzie sezonu, w której zgromadził 27 punktów podejmie na własnym stadionie dobrze spisującego się beniaminka, Jasiołkę Świerzową. Goście plasują się na wysokiej 6 pozycji z dorobkiem aż 20 punktów. Jutrzejsze spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, gdyż po tak długiej przerwie forma obydwu drużyn mogła się diametralnie zmienić. Jedno jest pewne, czeka nas bardzo zacięte i ciężkie spotkanie. Nasz zespół wzmocniony zawodnikami: Maciej Aszklar(transfer definitywny), Bartłomiej Dołęgowski(powrót po przerwie) z pewnością będzie chciał wygrać to spotkanie i zdobyć 3 punkty. Jedyne osłabienie naszego zespołu to brak Mateusza Jakieły, który przebywa obecnie w Anglii, lecz bardzo możliwe, że w najbliższych spotkaniach będzie już do dyspozycji naszego trenera, Łukasza Aszklara. Wszystkich kibiców pragnących zobaczyć naszą drużynę blisko po półrocznej przerwie zapraszamy na stadion o godzinie 13:00.

Zbiórka zawodników o godzinie 12:00 !!!