Świerzowa pokonana

W niedzielne popołudnie nasza drużyna rozegrała swoje pierwsze ligowe spotkanie. Rywalem była dobrze spisujący się w tym sezonie drużyna Jasiołka Świerzowa. Przeciwnicy pokazali kilka dobrych akcji na początku spotkania, które mogły zakończyć się bramką, później przyjezdni opadli z sił i nie zdołali uniknąć utracie kilku bramek. Mecz zakończył się wynikiem 4:0. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Maciej Aszklar - 2x, Szymon Dołęgowski i Dawid Głód.

LKS Lubatówka-"Jasiołka"Świerzowa Polska 4:0(2:0)

1:0 MaciejAszklar 26'
2:0 Szymon Dołęgowski 30'
3:0 Maciej Aszklar 58'