SENIORZY: Porażka w sparingu z Beskidem

Wczoraj tj. niedziela (8 marzec) rozegraliśmy swój kolejny sparing, na sztucznym boisku w Dukli, a naszym przeciwnikiem była drużyna Beskidu Równe.
Niestety musieliśmy uznać wyższość rywala, któremu udało się zdobyć jedyną bramkę w meczu z rzutu karnego.
Nasza drużyna miała kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, lecz zabrakło skuteczności i zaangażowania większej liczby zawodników w akcje podbramkowe.
Tak słabą dyspozycję drużyny, można tłumaczyć jedynie absencją kilku zawodników pierwszego składu!

Skład: Adam Jakubczyk - Dawid Głód, Piotr Uliasz, Daniel Knap, Krzysztof Zygmunt - Piotr Rajchel, Kacper Zima, Rafał Urynowicz, Kamil Zima - Jakub Socha, Hubert Knap / oraz Mateusz Dołęgowski, Paweł Drozd

Przypominam również, że najbliższy trening odbędzie się we wtorek o 17:30 na orliku w Rogach!