SENIORZY: Wygrana w sparingu z Miejscem Piastowym!

Dzisiaj, tj.17.03 rozegraliśmy swój kolejny sparing przed zbliżającym się sezonem, naszym przeciwnikiem była drużyna juniorów z Miejsca Piastowego. Mecz rozegraliśmy na stadionie rywala o godzinie 16:00.
Po ciężkim pojedynku, zmaganiu z mocno wyeksploatowanym stadionem i ostrym przeciwnikiem - udało nam się wygrać to spotkanie aż 7:3!
Na listę strzelców naszej drużyny wpisywali się: Paweł Drozd (2x), Jakub Socha (2x), Piotr Rajchel, Hubert Knap, Mateusz Dołęgowski.
Patrząc na wynik, można wywnioskować, że był to bardzo łatwy mecz dla naszej drużyny - nic bardziej mylnego! Musieliśmy być skupieni przez całe 90 minut, rywal nie odpuszczał nawet na chwilę, do tego problemy w rozprowadzaniu piłki spowodowane słabym stanem murawy, jak i brakiem kilku czołowych zawodników pierwszego składu.

Skład: Patryk Sadlak - Mateusz Dołęgowski, Jakub Patla, Krzysztof Zygmunt - Piotr Rajchel, Daniel Knap, Rafał Urynowicz, Kacper Zima, Adam Zima - Paweł Drozd, Kacper Parylak / oraz Damian Fal, Jakub Socha, Huber Knap